Problematika
Problematika
Reset
BeneFit

B Komplex forte Opti Galmed tbl 20

B komplex forte Opti galmed 20tbl je možné díky pečlivému výběru vitamínů skupiny B bezpečně užívat na denní doplnění jejich příjmu a předcházet tak vzniku stavů a projevů z nedostatku jednotlivých vitamínů.

45 
Detail produktu
BeneFit

B Komplex Galmed tbl 100

B – komplex Galmed 100tbl obsahuje vitaminy B, které jsou ve vodě rozpustné a po podání se v trávicí soustavě dobře vstřebávají. Mají význam v aktivitě enzymů při látkové výměně napomáhají odbourávání tuků, uhlovodanů a aminokyselin. Podílí se na udržení normálních funkcí tkání jako jsou kůže, nervstvo, zažívací ústrojí a přispívají k posílení obranyschopnosti organismu.

95 
Detail produktu
BeneFit

Calcium 500 Galmed tbl eff 20x500mg (Vitar)

Vápník v Calcium Galmed eff tbl 20x500mg je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí. V lidské potravě představuje vápník velmi podstatnou složku. Mimo jiné napomáhá také správné funkci srdce, svalů a nervové soustavy a přispívá ke srážení krve.

72 
Detail produktu
BeneFit

ForFit CranbeAkutfit cps 10+10

Brusinky pro akutní použití s vitaminem C a rutinem!

201 
Detail produktu
BeneFit

ForFit Cranbefit cps 50+10

Brusinky pro běžné použití obohacené vitaminem C a rutinem!

239 
Detail produktu
BeneFit

Forfit Gerifit plus tbl 150+50

Energie plná zdraví na celý den! Hořčík a vyvážené množství 12 druhů vitaminů a 8 minerálů.

461 
Detail produktu
BeneFit

Forfit Chondrofit 90 tbl

Pro zdravý pohyb bez bolesti! GLUKOSAMIN a CHONDROITIN společně s vitaminem C, vitaminem D3, manganem a NOVĚ s VÁPNÍKEM.

365 
Detail produktu
BeneFit

ForFit Lactofit tob 10

Pro zdravé nastartování našeho trávení! Lactobacily s vlákninou, vitaminem C, chromem, zinkem, 10 kmenů střevních bakterií, 12 miliard aktivních buněk v jedné tobolce, acidorezistentní tobolka zaručuje průchod aktivním buňkám až do tenkého střeva.

98 
Detail produktu
BeneFit

ForFit Lactofit tob 30+10

Pro zdravé nastartování našeho trávení!

245 
Detail produktu
BeneFit

Forfit Teddyfit 15x15

Multivitaminoví žvýkací medvídci s příchutí pomeranče bez CUKRU, LEPKU a ALERGENŮ.

306 
Detail produktu
BeneFit

Vápník-hořčík-zinek tbl 100

Všechny složky tohoto preparátu jsou nezbytné pro optimální fungování lidského organismu. Jsou nepostradatelné pro zdravý stav kostí, zubů, kůže, vlasů a nedostatek těchto základních minerálů může nepříznivě ovlivnit celkový zdravotní stav.

127 
Detail produktu
BeneFit

Kyselina listová Galmed tbl 60

Kyselina listová Galmed tbl 60 má v organismu nezastupitelnou funkci při tvorbě nukleových kyselin, které nesou informace pro normální průběh všech životních procesů. Kyselina listová je také nezbytná pro metabolismus bílkovin, pro tvorbu červených krvinek a k buněčnému dělení.

47 
Detail produktu
BeneFit

Magnesii lactici galmed tbl 50x0,5g

Hořčík v Magnesii lactici 0,5 Galmed 50tbl je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu.

59 
Detail produktu
BeneFit

Magnesium tbl eff 250mg por tbl eff 20 galmed

Hořčík v Magnesium galmed eff tbl 20x250mg je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí.

68 
Detail produktu