Doplňky stravy

Seřadit podle
Problematika
Problematika
Reset
BeneFit

Činnost JATER

Aimil AmlycureEU je přírodní doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů, mimo jiné i Chebule srdčité jinak nazývané indický chinin, který přispívá k normální funkci jater a metabolismu lipidů. Přírodní doplněk stravy AmlycureEU vychází z řady Aimil Power of Ayurveda.

395 
Detail produktu
BeneFit

Činnost LEDVIN

Aimil NeeriEU je přírodní bylinný ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů a bylin, zejména Smuteně hořké, která přispívá k normální činnosti ledvin a k pH rovnováze v žaludku. Jeho složení vychází ze staletí prověřených rostlin a bylin.

395 
Detail produktu
BeneFit

Relax Evolution

RelaxEvolution je přípravek s jedinečným komplexem aktivních látek, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a metabolismu. Mechanismus účinku je velmi komplexní.

434 
Detail produktu
BeneFit

Immuno Evolution

Immuno Evolution je přípravek k podpoře standardní funkce imunitního systému. Kombinace čtyř aktivních látek zacílených na bakterie, viry a kvasinky se vyznačuje komplexním mechanismem účinku.

495 
Detail produktu
BeneFit

Enzym Evolution

Enzym Evolution představuje jedinečný enzymatický přípravek využívající dvojice proteolyticky účinných enzymů, které napomáhají mírnění zánětlivých procesů v organismu. Mechanismus účinku je velmi komplexní.

610 
Detail produktu
BeneFit

Phyto Na Draka 24 kapslí

Přináší rychlejší odbourávání alkoholu, snížení následků konzumace alkoholických nápojů, řidičům zvýšení pravděpodobnosti bezpečného řízení dopravních prostředků po konzumaci alkoholu.

346 
Detail produktu
BeneFit

Salvitin

Multivitamínový nutriční doplněk s komplexem lecitinu, proteinů a minerálů. Salvitin díky vitamínům C, B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení únavy a vyčerpání.

283 
Detail produktu
BeneFit

Cerutin

Pro dobré zdraví a zmírnění únavy a vyčerpání. Cerutin jako hlavní účinnou látku obsahuje flavonoid rutin z kůry citrusových plodů. Vitamíny C a B6 přispívají také k normální funkci imunitního systému.

217 
Detail produktu
BeneFit

Gastrolipid

K lepšímu zažívání a proti stresu. Komplex přírodních proteinů a fosfolipidů doporučujeme při předpokládaných žaludečních potížích spojených s nadměrným tvořením žaludečních šťáv, pocitech tlaku a k lepšímu trávení

260 
Detail produktu
BeneFit

Hemofin Plus

Pro zdravou krev. Hemofin plus obsahuje kombinaci organické formy železa a vitamínu C, který zvyšuje jeho vstřebávání. Železo je nezbytné pro normální tvorbu hemoglobulinu.

206 
Detail produktu
BeneFit

Lutein Plus

Lutein a zeaxanthin pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. K udržení normálního stavu zraku přispívá zinek. Hmotnost: 35 g Obsah: 60 kapslí

407 
Detail produktu
BeneFit

Memosun

Pro dobrou pamět a svěžest. Ginkgo biloba, aminokyseliny, vitamín B12 a lecitin přispívají k dobré paměti a od časté únavy. Hmotnost: 32,50 g Obsah: 60 kapslí

420 
Detail produktu
BeneFit

Ostein

Pro silné a zdravé kosti. Ostein pomáhá zajišťovat přívod vápníku v organické snadno vstřebatelné formě.

210 
Detail produktu
BeneFit

Versa Myo

Obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru (2:1), které přispívají k udržení normálního stavu kostí, činnosti svalů a nervové soustavy.

253 
Detail produktu
BeneFit

Pycnogenol

Rostlinný extrakt z kůry borovice Pinus maritima. Na základě odborných studií působí jako silný antioxidant a přispívá k pevnému zdraví i ve stáří.

698 
Detail produktu
< 1 2 5