Potraviny

Seřadit podle
BeneFit

RAW Tahini čokoládové

RAW Tahini čokoládové z loupaného bílého sezamu. Čístá pasta ze za studena mletých nepražených loupaných bílých sezamových semínek s příchutí čokolády.

69 
Detail produktu
BeneFit

RAW Tahini z loupaného bílého sezamu

RAW Tahini z loupaného bílého sezamu. Čistá nesolená pasta ze za studena mletých a nepražených loupaných bílých sezamových semínek

58 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinky TRIO Gustée

RAW tyčinky TRIO Gustée v dárkovém balení. Bez přidání cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv. Náplně ananas, jahoda, papája.

69 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - ovoce

Balení 2 tyčinek - ananas, banán, jablko. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - červená řepa

Balení 2 tyčinek - červená řepa. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - ananas

Balení 2 tyčinek - ananas. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - jahoda

Balení 2 tyčinek - jahoda. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - papája

Balení 2 tyčinek - papája. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

RAW tyčinka Gustée DUO - mango

Balení 2 tyčinek - mango. Bez přidaného cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv.

39 
Detail produktu
BeneFit

Poznávací sada Ochutnej! bio

Užívejte si rozmanitost a ochutnejte 20 našich nejlepších bylinných, ovocných, černých, zelených a bílých biočajů. Potěšte milým dárkem vaše blízké a užívejte si společné chvíle u šálku čaje.

105 
Detail produktu
BeneFit

Meduňka bio

Tento čaj má v sobě něco velmi osvěžujícího a chutná stejně dobře studený i teplý. Meduňka je bylinka s všestranným využitím.

80 
Detail produktu

Šalvěj bio

Listy šalvěje jsou sametově hladké, jemně aromatické a svou vůní připomínají kadidlo. Slovo šalvěj je odvozeno od latinského „salvare“, což znamená „léčit a opatrovat“. Šalvějový čaj má příjemně kořeněný tón a obecně je znám pro své hojivé a dezinfekční účinky. Tato bylina má svůj původ ve středomoří, kvete od července do srpna světle modře, modro-fialově, bíle nebo růžově.

80 
Detail produktu
BeneFit

Dobrá nálada - směs květů a koření bio

Česnek, dobromysl, bazalka a rozmarýn probouzejí vzpomínky na letní dovolenou v jižních zemích zalitých sluncem. Tato směs květů a koření je pikantně aromatická a zavede nás na pobřeží Gardasee, do vinic v Toskánsku nebo na pláže Jadranu. Její chuť ladí snad ke všem pokrmům: do zeleninových salátů, těstovin, dochucení rýže, do polévek a výborně dochutí pomazánky. Směs koření nese své jméno z dobrého důvodu, nevnímáme ji pouze chuťovými buňkami, ale všemi smysly.

90 
Detail produktu

Sluneční polibek - směs květů a koření bio

Kdo má rád kuchyni dálného východu, tomu je určena tato směs květů a koření. Neobyčejně lahodně vám dochutí asijskou večeři. Sluníčková žlutá barva směsi "Sluneční polibek" prozrazuje, že je to směs ve stylu kari koření. Kurkuma, okvětní plátky slunečnice a pomerančová kůra dávají této směsi to správné aroma a zároveň dochucují polévky i masové a zeleninové pokrmy. Směs znamenitě chutná v čočkových a kokosových kari polévkách. Toto koření vřele doporučujeme také pro zjemnění zeleniny s kešu oříšky.

90 
Detail produktu
BeneFit

Kopřiva bio

Z kopřivy se dá připravit lahodný čaj, který se velmi dobře hodí k jarnímu období a díky svým pročišťujícím účinkům může být použit k vnitřní očistě. Kopřiva je žahavý porost a daří se jí v půdách bohatých na živiny. Dorůstá až do výšky jednoho metru. Na listech a stoncích se nacházejí žahavá vlákna, jejichž špičky se při doteku ulomí a způsobí na kůži svědivé a pálivé vyrážky. Tato rostlina však patří k nejdůležitějším bylinám naší zeměpisné šířky.

70 
Detail produktu
< 1 2