Doplňky stravy

Seřadit podle
Problematika
Problematika
Reset
BeneFit

Činnost JATER

Aimil AmlycureEU je přírodní doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů, mimo jiné i Chebule srdčité jinak nazývané indický chinin, který přispívá k normální funkci jater a metabolismu lipidů. Přírodní doplněk stravy AmlycureEU vychází z řady Aimil Power of Ayurveda.

395 
Detail produktu
BeneFit

Činnost LEDVIN

Aimil NeeriEU je přírodní bylinný ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů a bylin, zejména Smuteně hořké, která přispívá k normální činnosti ledvin a k pH rovnováze v žaludku. Jeho složení vychází ze staletí prověřených rostlin a bylin.

395 
Detail produktu
BeneFit

Aimil hladina CHOLESTEROLU

Přírodní doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem bylinných extraktů - chebule srdčité napomáhající k normálnímu metabolismu lipidů a funkci jater a vrcholáku pravého přispívajícího k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

395 
Detail produktu
Letní sleva 50 %

Aimil hladina CUKRU v krvi

Přírodní doplněk stravy s obsahem rostlin a rostlinných extraktů. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi, napomáhá normálnímu metabolismu glukózy a přispívá ke kontrole hmotnosti. Na uvedenou "Letní slevu" se už nevztahují další slevy.

347 
695 
Detail produktu
BeneFit

Relax Evolution

RelaxEvolution je přípravek s jedinečným komplexem aktivních látek, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a metabolismu. Mechanismus účinku je velmi komplexní.

549 
Detail produktu
BeneFit

Immuno Evolution

Immuno Evolution je přípravek k podpoře standardní funkce imunitního systému. Kombinace čtyř aktivních látek zacílených na bakterie, viry a kvasinky se vyznačuje komplexním mechanismem účinku.

629 
Detail produktu
BeneFit

Enzym Evolution

Enzym Evolution představuje jedinečný enzymatický přípravek využívající dvojice proteolyticky účinných enzymů, které napomáhají mírnění zánětlivých procesů v organismu. Mechanismus účinku je velmi komplexní.

779 
Detail produktu
BeneFit

Alco Evolution

AlcoEvolution je jedinečný komplex aktivních látek účinně regenerující játra, která jsou silně postižena intoxikací při přirozeném odbourávání etanolu.

98 
Detail produktu
BeneFit

PhytoChi imunita

Vyvážená, čistě přírodní směs 16 –ti pravých, převážně čínských bylin. Čínské byliny již po tisíciletí mají blahodárné účinky na náš organismus především v tom, že posilují imunitu, čistí (detoxikují) organismus, udržují zdraví a vitalitu.

869 
Detail produktu
BeneFit

PhytoChík s vápníkem a jódem

Bylinný nápoj vyrobený dle principů tradiční čínské medicíny s obsahem vitamínů a minerálů. Jedná se o komplexní doplněk stravy obsahující vápník a jód, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí.

539 
Detail produktu
BeneFit

Salvitin

Multivitamínový nutriční doplněk s komplexem lecitinu, proteinů a minerálů. Salvitin díky vitamínům C, B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení únavy a vyčerpání.

270 
Detail produktu
BeneFit

Cerutin

Pro dobré zdraví a zmírnění únavy a vyčerpání. Cerutin jako hlavní účinnou látku obsahuje flavonoid rutin z kůry citrusových plodů. Vitamíny C a B6 přispívají také k normální funkci imunitního systému.

217 
Detail produktu
BeneFit

Gastrolipid

K lepšímu zažívání a proti stresu. Komplex přírodních proteinů a fosfolipidů doporučujeme při předpokládaných žaludečních potížích spojených s nadměrným tvořením žaludečních šťáv, pocitech tlaku a k lepšímu trávení

260 
Detail produktu
BeneFit

Hemofin Plus

Pro zdravou krev. Hemofin plus obsahuje kombinaci organické formy železa a vitamínu C, který zvyšuje jeho vstřebávání. Železo je nezbytné pro normální tvorbu hemoglobulinu.

206 
Detail produktu
BeneFit

Lutein Plus

Lutein a zeaxanthin pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. K udržení normálního stavu zraku přispívá zinek. Hmotnost: 35 g Obsah: 60 kapslí

407 
Detail produktu
< 1 2 8