Čaje

Seřadit podle
Problematika
Problematika
Reset
BeneFit

Herbofit bylinný čaj heřmánek 20x1,5g

Květ Heřmánku pravého přispívá k normálnímu trávení a normálnímu stavu imunitního a dýchacího systému. Příznivě působí na duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Zevně se používá k udržení normálního stavu pokožky.

35 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit bylinný čaj meduňka 20x1,5g

Meduňka lékařská přispívá k pozitivní náladě, relaxaci a udržování zdravého spánku. Podporuje zlepšení kognitivních funkcí, správné zažívání, zdravé dýchací cesty a hormonální bilanci.

34 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit bylinný čaj ostropestřec 20x1,5g

Ostropestřec mariánský přispívá k normální činnosti jater, normálnímu trávení a pročištění a zároveň k normální hladině cukru v krvi a normální činnosti srdce.

39 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit bylinný čaj šalvěj 20x1,5g

Šalvěj lékařská přispívá k hormonální rovnováze a menopauzálnímu komfortu u žen. Podporuje normální trávení, normální funkci dýchacího systému a přirozenou obranyschopnost. Působí jako antioxidant a snižuje pocení. Dá se používat i zevně k výplachům dutiny ústní a kloktání.

35 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit Čaj bylinný průduškový 20x1,5g

Při nemocích z nachlazení, provázených zvýšenou teplotou, má počopudný a mírně protizánětlivý účinek. Mateřídoušková mať, lipový květ a proskurníkový kořen podporují normální funkci dýchacího systému.

42 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit Čaj bylinný respirační 20x1,5g

Květ bezu černého a lípy podporují normální funkci dýchacího systému.

42 
Detail produktu
BeneFit

Herbofit Čaj bylinný urologický 20x1,5g

Bříza a kopřiva pomáhají udržovat normální funkci močového systému.

42 
Detail produktu